chivvied روسیه بیانیه آمریکا انتخابات

chivvied: روسیه بیانیه آمریکا انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل شاهدان مداخله ادعایی

گت بلاگز اخبار اجتماعی دریافت درخواست عدم‌رسیدگی به پرونده تحقیق‌وتفحص از تخلفات صندوق بازنشستگی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از دریافت درخواستی جهت عدم پیگیری به پرونده تحقیق و تفحص از تخلفات اقتصادی صندوق بازنشستگی خبر داد و این درخواست را بهت ب

دریافت درخواست عدم‌رسیدگی به پرونده تحقیق‌وتفحص از تخلفات صندوق بازنشستگی

دریافت درخواست عدم پیگیری به پرونده تحقیق وتفحص از تخلفات صندوق بازنشستگی

عبارات مهم : صندوق

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از دریافت درخواستی جهت عدم پیگیری به پرونده تحقیق و تفحص از تخلفات اقتصادی صندوق بازنشستگی خبر داد و این درخواست را بهت برانگیز دانست.

به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی صبحگاه امروز در نشست منزل کارگر در استان کرمان اظهار کرد: درخواست مطرح شده است از هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی جهت انتقال پرونده تحقیق و تفحص از تخلفات اقتصادی صندوق بازنشستگی از کمیسیون اقتصادی به سایر کمیسیون ها بسیار پرسش برانگیز و تعجب آور است.

وی با تاکید بر اینکه «ذره ای از پیگیری منافع اقتصادی ذینفعان صندوق بازنشستگی کوتاه نمی آییم» عنوان کرد: تخلفات اقتصادی صندوق بازنشستگی کشور را تا آخرین مرحله پیگیری می کنیم.

دریافت درخواست عدم‌رسیدگی به پرونده تحقیق‌وتفحص از تخلفات صندوق بازنشستگی

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «ما هیچ مشکلی با وزیر و شخص ایشان نداریم و اگر صحبتی با وزارتی مانند تعاون می کنیم، صحبت از عملکرد است» خاطرنشان کرد: بررسی تخلفات گسترده و فساد در زیر مجموعه های وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار این کمیسیون واقع شده است است و اعتقاد داریم که باید این مباحث با قاطعیت پیگیری و بررسی شوند. در این خصوص با احدی مماشات نخواهیم داشت.

پورابراهیمی با اشاره به درخواست مطرح شده است گفت: این در حالی است که ماه ها از ابلاغ این طرح به کمیسیون اقتصادی می گذرد و تحقیق و تفحص مراحل آئین نامه ای خود را دنبال می کند. این نامه نگرانی بیشتری از اوضاع اسف بار تخلفات اقتصادی در صندوق بازنشستگی ایجاد می کند، که آیا نمی خواهند کمیسیونی که عنوان و سرفصل آن پیگیری به تخلفات اقتصادی هست، پیگیر این عنوان باشد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از دریافت درخواستی جهت عدم پیگیری به پرونده تحقیق و تفحص از تخلفات اقتصادی صندوق بازنشستگی خبر داد و این درخواست را بهت ب

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «ذره ای از منافع ذیفنعان صندوق بازنشستگی کشوری کوتاه نمی آییم» عنوان کرد: رفت و آمدهای خارج از روال عادی به وسیله وزیر تعاون به روستاها و شهرهای متفاوت جهت پوشاندن واکنش‌ها غیرتخصصی خود هیچ مبنایی ندارد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این نشست با اشاره به مباحث اقتصادی کشور و لزوم کمک به دولت جهت برون رفت از پرسشها پیش آمده گفت: کمک به دولت در حقیقت کمک به نظام مقدس جمهوری اسلامی هست، همه ارکان نظام به این نتیجه رسیده اند که جنگ اقتصادی علیه ما شروع شده است و باید آرایشی متفاوت از قبل در مواجهه با پرسشها اقتصادی داشته باشند.

پورابراهیمی با بیان اینکه «اقتصاد کشور نیازمند یکسری کارها مقطعی و یکسری کارها راهبردی است و آنچه امروز اقتصاد ما را دچار چالش کرده این است که همه کارها مقطعی شده است اند» تصریح کرد: کم کردن ارزش پول ملی تورم ایجاد کرده هست، ولی می توان از این موقعیت استفاده کرد، به شریط اینکه دولت تیم کارآمد داشته باشد سیاست اصولی اتخاذ کند و اعضای کابینه به عنوان اشراف داشته باشند.

دریافت درخواست عدم‌رسیدگی به پرونده تحقیق‌وتفحص از تخلفات صندوق بازنشستگی

واژه های کلیدی: صندوق | اسلامی | تخلفات | اقتصادی | کمیسیون | بازنشستگی | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog