chivvied روسیه بیانیه آمریکا انتخابات

chivvied: روسیه بیانیه آمریکا انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل شاهدان مداخله ادعایی

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا وانمود می کند با داعش می‌جنگد / وزارت دفاع روسیه

به گفته وزارت دفاع روسیه، ائتلاف تحت رهبری آمریکا از شدت حملات خود به داعش در عراق کاسته و وانمود می‌کند که با این گروه می‌جنگد. 

آمریکا وانمود می کند با داعش می‌جنگد / وزارت دفاع روسیه

وزارت دفاع روسیه: آمریکا وانمود می کند با داعش می جنگد

عبارات مهم : روسیه

به گفته وزارت دفاع روسیه، ائتلاف تحت رهبری آمریکا از شدت حملات خود به داعش در عراق کاسته و وانمود می کند که با این گروه می جنگد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه اظهار کرد، تامین پیوسته مایحتاج تروریست ها در سوریه به وسیله همکاران شبه نظامی آنان در عراق پرسش های زیادی را راجع به اهداف ائتلاف تحت رهبری آمریکا بوجود می آورد.

آمریکا وانمود می کند با داعش می‌جنگد / وزارت دفاع روسیه

این سخنگو گفت: همه شاهد هستند که ائتلاف تحت امر آمریکا وانمود می کند که با داعش می جنگد زیاد از همه در عراق. البته به جنگ با داعش در سوریه ادامه می دهد آن هم بنا به دلایلی.

کوناشنکوف گفت: نتیجه این شده است که تعداد زیادی از شبه نظامیان از مرزهای عراق به دیرالزور آمده و تلاش دارند خود را به حاشیه های فرات برسانند.

به گفته وزارت دفاع روسیه، ائتلاف تحت رهبری آمریکا از شدت حملات خود به داعش در عراق کاسته و وانمود می‌کند که با این گروه می‌جنگد. 

وی پرسید: کارها پنتاگون و ائتلاف سوالاتی را بوجود آورده هست. اینکه آنها دنبال مانع تراشی در عملیات ارتش سوریه که با حمایت و پشتیبانی نیروهای هوایی روسیه انجام می شود، نیستند؟ یا اینکه اقدامی جهت بیرون کشاندن داعش از عراق و راندن آنها به سوریه در مسیر بمباران نیروهای روسی؟

سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفت: نیروهای سوری در میانه جنگ جهت بیرون راندن داعش از المیادین در جنوب شرق دیرالزور هستند ولی داعشی ها با نیروهای خارجی که از عراق می آیند هر روز تقویت می شوند.

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | آمریکا | وزارت دفاع | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog