chivvied روسیه بیانیه آمریکا انتخابات

chivvied: روسیه بیانیه آمریکا انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل شاهدان مداخله ادعایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات معترضان از نزدیکان عزیزی خادم بودند/ احتمال دیدار دوستانه کشور عزیزمان ایران با یونان و برزیل ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید به علت کمبود وقت آرای انتخابات روی تخته نوشته نشد. اوگفت که معترضین از نزدیکان عزیزی خادم بوده‌اند.

معترضان از نزدیکان عزیزی خادم بودند/ احتمال دیدار دوستانه کشور عزیزمان ایران با یونان و برزیل ، تاج

تاج: معترضان از نزدیکان عزیزی خادم بودند/ احتمال دیدار دوستانه کشور عزیزمان ایران با یونان و برزیل

عبارات مهم : ایران

رییس فدراسیون فوتبال می گوید به علت کمبود وقت آرای انتخابات روی تخته نوشته نشد. اوگفت که معترضین از نزدیکان عزیزی خادم بوده اند.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج بعد از جلسه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران راجع به اعتراض بعضی افراد به نشمردن آرای انتخابات توضیح داد: طبق آیین نامه اعضای مجمع سه نفر را جهت شمارش آرا گزینش می کنند. سه نفر هم جهت نظارت بر این سه نفر گزینش می شوند. بنابراین 6 نفر جهت شمارش آرا حضور داشتند که فکر می کنم تعدادی از این 6 نفر هم کسانی بودند که به عزیزی خادم رای دادند. هر دو کاندیدا عزیز هستند و می توانیم از آن ها در فوتبال استفاده کنیم. ما هم اوج نشسته ایم و نمی دانیم به چه کسانی رای می دهند.

معترضان از نزدیکان عزیزی خادم بودند/ احتمال دیدار دوستانه کشور عزیزمان ایران با یونان و برزیل ، تاج

او افزود: با توجه به اینکه یک ساعت از وقت مجمع گذشته بود، نتیجه را سریع اعلام کردند و بعد از دو سه بار شمردن آرا اعلام کردند آقای اسلامیان با 40 رای گزینش شده است است.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اگر می دانستیم که این عزیزان به درج نشدن آرای روی تخته اعتراض دارند می گفتیم این کار را انجام دهند. قبل از رای گیری گفتم که هر عزیزی که رای بیاورد جهت ما قابل استفاده هست. اینکه بیایند به چیزی بسنده کنند که مربوط به من نیست نمی تواند جالب باشد. مجمع ناظران و شمارندگان رای را گزینش کرده هست. آن ها تشخیص دادند جهت اینکه وقت جلسه گرفته نشود، رای را روی تخته نیاورند ولی آرا چندین بار شمرده شد و الان همه رای ها موجود است.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید به علت کمبود وقت آرای انتخابات روی تخته نوشته نشد. اوگفت که معترضین از نزدیکان عزیزی خادم بوده‌اند.

تاج در پاسخ به این پرسش که چه کسانی بعد از آخر جلسه در حمایت از عزیزی خادم اقدام به اعتراض کردند، گفت : من هم این افراد را جهت نخستین بار بود که می دیدم و فکر می کنم از نزدیکان آقای عزیزی خادم باشند. با اینحال ما نمی توانیم جلوی کسانی که به مجمع می آیند را بگیریم. البته آن ها در بیرون از جلسه اعتراض کردند و وارد مجمع نشدند. آن چیزی که متوجه فدراسیون بوده هیچ است چون سه نفر از اعضای مجمع به گزینش خود مجمع آرا را شمرده اند.

تاج راجع به بحث هایی که در انتهای مجمع به وجود آمدادامه داد: عزیزی خادم نیروی خوب و جوانی است و دوست دارد که فعالیت داشته باشد و انگیزه خوبی نیز جهت این قضیه دارد. اینکه می گویند او برادر و برادرزنش را آورده هست، خیلی عرف نیست. من خودم چنین قضیه ای را شاهد نبودم و فقط دو نفر را دیدم که آن ها را نمی شناختم. نمی دانم اگر می گویند هوادار فوتبالی است آیا باید یک هوادار فوتبالی این گونه اعتراض بکند؟ این رای گیری کاملا قانونی است ولی به نظر من اگر می نوشتند کاملا بهتر بود. شکل این رای گیری این گونه است که مجمع سه نفر را گزینش می کند تا پشت تمام این برگه ها را امضا کند که همین طور هم شد.

او ادامه داد: مجمع سه نفر را گزینش کرد تا این رای ها را بشمارد و سه نفر دیگر نیز به وسیله مجمع گزینش شدند تا بر آن ها نظارت کنند. ابتدا قرار بود که سه نفر باشد ولی اعضای مجمع گفتند که سه نفر دیگر نیز باید حضور داشته باشند که بر آن ها نظارت کنند. آن ها دو راه جهت اعلام آرا داشتند اول اینکه تمام آرا را بشمارند و یکجا اعلام کنند که در بعضی از مجامع استانی روند همین گونه طی می شود. راه دوم نوشته روی تخته است که به علت زیاد شدن وقت مجمع گزینش راه اول دور از ذهن نبود. من به هیچ وجه انتظار چنین اعتراضی را از دو نفری که خارج از مجمع بودند نداشتم. باز اگر این اعتراض از سوی افراد مجمع صورت می گرفت قابل تامل بود. اینکه کسی خارج از مجمع به عنوان هوادار فوتبال داد و بیداد می کند و به این انتخابات اعتراض می کند، بسیار عجیب هست. ادبیاتی که از سوی آن شخص به کار رفت بسیار زشت بود. طرف اعتراض من شخص فدراسیون نبود بلکه مجمع بود ولی خود مجمع سه نفر را گزینش کرد که صلاحیت رای گیری را داشتند.

معترضان از نزدیکان عزیزی خادم بودند/ احتمال دیدار دوستانه کشور عزیزمان ایران با یونان و برزیل ، تاج

او در تصویر العمل به اینکه این حساسیت ها به خاطر اصفهانی بودن اسلامیان به وجود آمده است گفت: آقای اسلامیان از وقت آقای کفاشیان عضو هیات رییسه بوده است و از 5 سال پیش در فدراسیون حضور دارد. اینکه اصفهانی ها در فدراسیون حضور دارند بیش از حد ایجاد حساسیت کرده است.

تاج ادامه داد: من از اعضاء درخواست کردم که صدای مجمع در وقت حسابرسی جهت خبرنگاران هم پخش بشود. البته این عنوان هیچگاه عرف نبوده هست. تمام حساب های ما تبدیل به یک دفترچه شده است است که می تواند در اختیار همه قرار بگیرد. وزیر ورزش هم به خاطر این عنوان تقدیر کرد. این کاری که الان در فدراسیون فوتبال انجام می شود باید در بقیه فدراسیون ها هم انجام بشود. مسئله حائز اهمیت دیگر کمک بودجه ما بود. بودجه ما چهار میلیارد کسری داشت که یکی از اعضای مجمع گفت باید چهار میلیارد کم کنیم. من به هیات رییسه اختیار دادم که یا از هزینه ها این مبلغ را کم کنیم یا چهار میلیارد درآمد فدراسیون زیاد کردن پیدا کند.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید به علت کمبود وقت آرای انتخابات روی تخته نوشته نشد. اوگفت که معترضین از نزدیکان عزیزی خادم بوده‌اند.

او ادامه داد: در این مجمع تصویب شد که به مجموعه تیم های ملی کمک زیادی بکنیم.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به تصویب بودجه این فدراسیون نیز تصریح کرد: جهت نخستین سال است که حسابرسی فدراسیون فوتبال مطلوب تلقی شده است هست. در صورتی که در گذشته به صورت مشروط مصوب می شد. یکی از بندهایی که در گزارش حسابرسی آمده تعیین وظیفه ساختمان کلوب استقلال و پرسپولیس است که مجمع قبلی به ما وظیفه کرده بود آن را انجام دهیم. این تنها بندی بود که ملزم به اجرای آن شده است بودیم ولی نتوانستیم آن را انجام دهیم. بقیه بندها اعم از تبلیغات محیطی، غیر محیطی و تلویزیون اجرا شده است هست. عمده بودجه فدراسیون فوتبال از محل تبلیغات، اسپانسرها و فیفا تامین می شود. پول خاص ای نیز وزیر ورزش و جوانان در حمایت از تیم های ملی اعطا می کنند که این مبلغ در بودجه آمده ولی در حسابرسی نبود. در مورد کسری بودجه نیز باید بگویم که 4 میلیارد کسری بودجه داشتیم که مجمع دو روش را جهت برطرف کردن آن ارائه کرد. اول اینکه بودجه را کم کنیم و روش دوم کم کردن هزینه ها بود.

معترضان از نزدیکان عزیزی خادم بودند/ احتمال دیدار دوستانه کشور عزیزمان ایران با یونان و برزیل ، تاج

تاج هم چنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا کشور عزیزمان ایران از سوی فیفا از بین نامزدهای جام جهانی 2020 فوتسال کنار گذاشته شده است هست، عنوان کرد: کشور عزیزمان ایران جزو کاندیداهای میزبانی جام جهانی نیست آیا که از نظر هتل، زمین و امکانات مسئله داریم. همچنین فیفا الزاماتی جهت حضور بانوان به ورزشگاه دارد که جهت ما عملی نبود.

رییس فدراسیون فوتبال راجع به بازی های دوستانه تیم ملی نیز ادامه داد: من با مدیر فدراسیون فوتبال برزیل صحبت کردم. یک شرکت تمام بازی های برزیل را هماهنگ می کند. ما هم استقبال کردیم و سرمربی تیم ملی هم موافق است ولی هنوز نهایی نیست. 27 اسفند با تیمی بازی داریم که کی روش خواسته هست. او سه تیم را به ما پیشنهاد داده و ما از بین این سه گزینه با یک تیم قرار و مدار گذاشته ایم.

او گفت: سفیر برزیل خواهان این است که دیدار دوستانه ای بین کشور عزیزمان ایران و این کشور برگزار شود. این شخص بسیار کننده کار است.

وی گفت: دوم و هفتم فروردین 97 هم دو بازی داریم. در قطر یک اردو داریم. اگر در قطر نشود، در یونان اردو می زنیم و با یونان و یک تیم دیگر بازی می کنیم. یک اردوی دیگر هم احتمالا در اتریش باشد. در اتریش هم دو بازی می کنیم که یکی از آن با خود اتریش هست. بعد از آن لیگ ادامه می یابد. سپس در روسیه بازی می کنیم. در ادامه در کشور عزیزمان ایران با یک تیم پشت درهای بسته دیدار دوستانه داریم و در آخر هم یک بازی در روسیه بازی می کنیم. لیست این بازی ها را در قالب اطلاعیه منتشر خواهیم کرد.

تاج در مورد قرارداد کی روش با یک بانک و دریافت یک میلیارد تومان نیز گفت: این قرارداد پنج سال پیش بسته شده است و از نظر ما منعی ندارد آیا که تبلیغات، حق سرمربی تیم ملی فوتبال است.

او همچنین راجع به عوض کردن آیین نامه انضباطی گفت: نصیرزاده به قوانین مسلط است و قبلا آیین نامه نوشته بود. یک بحث به این شکل داشتند که آیا به جای تنبیه از واژه جرم استفاده می کنیم. ما دستگاهی نیستیم که بتوانیم مجرم تعیین کنیم و مجازات کنیم. گفتند جرم و مجازات را به تنبیه عوض کردن دهیم. آقای براتی هم توضیح دادند که فیفا از این جمله هم استفاده می کند و این عینا این جمله ترجمه فدراسیون جهانی فوتبال است.

تاج گفت: طبق این آیین نامه به کسانی که به تخلفاتی دارند، پیگیری می شود. همچنین اگر داور اخطاری به فردی بدهد ولی آن اخطار را به نام کسی دیگر ثبت کند کمیته انضباطی میتواند رای را برگرداند.

او راجع به ضبط جلسات کمیته انضباطی نیز گفت: اگر کسی ضبط جلسه ای داشت می توان آن را تنظیم کرد. جلسه باید به گونه ای باشد که اگر بازیکنی را طبق شرایطی احضار کردیم باید مرتبط با آن باشد که این در آیین نامه آمده است که صورت بگیرد.

تاج در مورد پاداش فیفا به تیم های افزایش کننده به جام جهانی هم گفت: ما هر لحظه در گرفتن اینگونه پاداش ها از باقی کشور ها عقب هستیم. البته هنوز این مبلغ به هیچ یک از کشورهای افزایش کننده به جام جهانی پرداخت نشده است و ما هم از این قائده مستثنی نیستیم. قرار بود یک میلیون و پانصد هزار دلار از آن مبلغ را به ما پرداخت کنند که تا امروز این اتفاق رخ نداده است.

رییس فدراسیون فوتبال در آخر در مورد اسناد مالی فدراسیون که علی کریمی دیروز انتشار داده است گفت: عالی ترین جا جهت پیگیری به پرسشها مالی فدراسیون، همین مجمع و بخش حسابرسی آن هست. به جز این به هیچ فرد و یا سایتی نباید اعتنا کرد. مجمع امروز کل درآمدها و هزینه های ما را اعلام کرد.

واژه های کلیدی: ایران | اعتراض | اعتراض | فوتبال | فوتبالی | تصویب بودجه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog