chivvied روسیه بیانیه آمریکا انتخابات

chivvied: روسیه بیانیه آمریکا انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل شاهدان مداخله ادعایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هشدار AFC به باشگاه‌های لیگ برتری بدهکار

باشگاه‌های لیگ برتری تا ٢٧ شهریور جهت ارائه مستندات خود جهت روشن کردن اوضاع پرونده بدهی‌های خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا وقت دارند.

هشدار AFC به باشگاه‌های لیگ برتری بدهکار

هشدار AFC به کلوب های لیگ برتری بدهکار

عبارات مهم : ارسال

باشگاه های لیگ برتری تا ٢٧ شهریور جهت ارائه مستندات خود جهت روشن کردن اوضاع پرونده بدهی های خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا وقت دارند.

ه گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال راجع به تعیین اوضاع کلوب های لیگ برتری بدهکار، اطلاعیه ای صادر کرد که به این شرح است:

هشدار AFC به باشگاه‌های لیگ برتری بدهکار

آخرین مهلت ارسال مدارک کلوب های لیگ برتری جهت تعیین اوضاع بدهی کلوب های ایرانی و ارسال مدارک، ۲۷ شهریور ماه هست. با توجه به درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تعیین اوضاع بدهی کلوب های ایرانی به اشخاص حقیقی و حقوقی، اعم از داخلی و خارجی و با در نظرگرفتن این که مدارک ارسالی از جانب کلوب ها اکثرا ناقص بوده یا هیچ گونه مدرکی ارسال نکرده اند، جهت آخرین بار رسما اعلام می شود که کلوب های لیگ برتری تا ۲۷ شهریور ماه وقت دارند تا نسبت به تهیه نامه رسمی به همراه مستندات مورد نیاز راجع به تعداد و اوضاع پرونده ها و بدهی های داخلی و بین المللی باشگاهی خود به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام کنند و در نامه ای همراه با مستندات تحویل کمیته صدور مجوز حرفه ای مستقر در شرکت لیگ دهند.

پاسخ و مستندات دریافتی از سوی کلوب ها در مهلت فوق (٢٧شهریور ماه)، عیناً در قالب یک گزارش به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.

باشگاه‌های لیگ برتری تا ٢٧ شهریور جهت ارائه مستندات خود جهت روشن کردن اوضاع پرونده بدهی‌های خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا وقت دارند.

مسئولیت مدارک ارسالی و همچنین عدم ارسال پاسخ و مستندات، صرفا بر عهده کلوب های مربوطه است و هیچ مسئولیتی تحت هیچ عنوانی بر عهده فدراسیون فوتبال نخواهد بود.

واژه های کلیدی: ارسال | فوتبال | شهریور ماه | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog