chivvied روسیه بیانیه آمریکا انتخابات

chivvied: روسیه بیانیه آمریکا انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل شاهدان مداخله ادعایی

گت بلاگز وب‌گردی هرگز ثروتمند نمی‌شوید! , اگر این 10 نشانه را دارید

اگر در منطقه امن خود نشسته‌اید، هرگز ثروتمند نمی‌شوید. علی رغم باور عمومی، استیو سیبولد که یک میلیونر خودساخته است می‌گوید: «همه آدم‌ها فرصت‌هایی برابر جهت

هرگز ثروتمند نمی‌شوید! , اگر این 10 نشانه را دارید

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، اگر در منطقه امن خود نشسته اید، هرگز ثروتمند نمی شوید. علی رغم باور عمومی، استیو سیبولد که یک میلیونر خودساخته است می گوید: «همه آدم ها وقت هایی برابر جهت ثروتمند شدن دارند.»
اما همه افراد این وقت را غنیمت نمی شمارند. جهت این که بفهمید از تمام وقت ها جهت ثروتمند شدن در آینده استفاده کرده اید، ما 10 نشانه را به شما می گوییم تا مطمئن شوید که راه را اشتباه نرفته اید.
اگر پا از گلیم تان فراتر گذاشته اید یا این که از رسیدن به اهداف مالیتان باز مانده اید؛ به این 10 نشانه توجه کنید:
1- فقط سخت کار می کنید نه هوشمندانه

عبارات مهم : زندگی

در مدرسه، یاد می گیریم که سخت کار کردن موجب پیشرفت ما در زندگی می شود. ولی این فقط نیمی از ماجرا هست. اگر در زندگی فقط سخت کار می کنید، هرگز ثروتمند نخواهید شد. آیا که با سخت کار کردن آنقدر پول در نمی آوریم که بخشی از آن را بعد انداز کنیم. جهت اطمینان از ثروت آینده خود، علاوه بر سخت کار کردن باید هوشمندانه هم کار کنید. به نظر مشاوران ارشد مالی، یک روش جهت هوشمندانه کار این است که روی پولتان در بازار سهام یا در صندوق بازنشستگی سرمایه گذاری کنید، یعنی از سود مرکب بهره مند شوید. این گونه است که می توانید از پول تان پول در بیاورید. شما می توانید این کار را انجام دهید بدون آن که ریسک زیادی داشته باشد یا نیرو و وقت زیادی از شما بگیرد.”
2- زیاد روی بعد انداز تاکید دارید تا روی درآمد کافی
راه دیگر هوشمندانه کار کردن؟ درآمد خود را زیاد کردن دهید نه بعد اندازتان. بعد انداز در تولید ثروت بسیار حائز اهمیت هست، ولی نباید آنقدر روی بعد انداز تمرکز کنید که از درآمد غافل شوید، یعنی همان چیزی که ثروتمندان روی آن تمرکز می کنند. آدم هایی که روی زندگی کوپنی تمرکز می کنند و دائم به دنبال تخفیف ها هستند و با امساک زندگی می کنند، وقت های بیشتری را از دست می دهند. مورد نیاز نیست که استراتژی های عملی صرفه جویی را رها کنید. به هرحال، اگر می خواهید همانند ثروتمندان فکر کنید، دلواپس بی پول شدن خود نباشید، بلکه زیاد روی این عنوان تمرکز کنید که چگونه پول بیشتری دربیاورید. یک صفت یکسان میان میلیونرها این است که آن ها چندین جریان درآمدی دارند و رفتارهای هوشمندانه صرفه جویی و بعد انداز را می پذیرند.
3- چیزهایی می خرید که از بعد هزینه های آن برنمی آیید
اگر پا از گلیم خود فراتر بگذارید، ثروتمند نخواهید شد. حتی اگر درآمد خود را زیاد می کنید، از آن به عنوان توجیهی جهت زیاد خرج کردن و عوض کردن سبک زندگی خود استفاده نکنید.
4- حقوق های ثابت ماهیانه شما را راضی می کند
میانگین افراد یک جامعه دریافت حقوق های ماهیانه و ثابت را ترجیح می دهند، در حالی که افراد ثروتمند دریافت دستمزد بر پایه نتیجه را ترجیح می دهند و معمولاً خود اشتغالی دارند. البته در میان ثروتمندان کسانی هم هستند که جهت دریافت حقوق ماهیانه هر روز کارت ورود و خروج می زنند، ولی جهت اکثر آن ها این کندترین و البته ایمن ترین مسیر است و برجسته ترین افراد خود اشتغالی را سریع ترین بزرگراه جهت رسیدن به ثروت می دانند. در حالی که در سطح دنیا کسب و کارهایی راه ندازی می شوند که ثروت سازی می کنند، عده زیادی زندگی بخور و نمیر خود را با ماندن در شغلی که حقوق میانگین با زیاد کردن های سالیانه دارند، تضمین می کنند.
5- شروع به سرمایه گذاری نمی کنید
یکی از موثرترین روش های کسب درآمد زیاد با گذر زمان، سرمایه گذاری است و هرچه سریعتر شروع کنید، بهتر است.
به طور میانگین میلیونرها 20 درصد درآمد خانواده خود را هر سال سرمایه گذاری می کنند. ثروت آن ها با مقدار پولی که هر سال در می آورند اندازه گیری نمی شود؛ بلکه ثروت آنان با توجه به آنچه که با گذشت وقت بعد انداز و سرمایه گذاری کرده اند، سنجیده می شود. جهت سرمایه گذاری مورد نیاز نیست یک متخصص در امور مالی باشید یا اصطلاحات اقتصادی بدانید. مورد نیاز نیست از یک خانواده مرفه باشید یا این که چک های زیادی داشته باشید. با سرمایه گذاری های اندک شروع کنید تا نتیجه آن را در دراز مدت ببینید.
6- رویاهای دیگران را دنبال می کنید نه رویاهای خودتان را
اگر می خواهید موفق باشید، باید کاری که دوست دارید انجام دهید- یعنی علاقمندی های خود را تعیین و دنبال کنید. اشتباه اکثر افراد این است که آرزوهای دیگران را دنبال می کنند، مثلاً آرزوهای والدین ارزش را. هنگامی که اهداف و رویاهای دیگران را دنبال می کنید، ممکن است در نهایت از شغلی که گزینش کرده اید، ناراضی باشید. عملکرد شما بازتاب دهنده علاقه شما به حرفه شما هست. تلاش مالی شما فقط به اندازه گذران زندگی تان خواهد بود و آن شور و اشتیاقی که جهت موفقیت مورد نیاز است را ندارید.
7- به ندرت از منطقه امن خود خارج می شوید
اگر به دنبال ثروت، موفقیت یا پیشرفت در زندگی هستید، باید به بلاتکلیفی و آسوده نبودن عادت کنید. افراد ثروتمند، راحتی را در بلاتکلیفی و عدم قطعیت می دانند. آسایش فیزیکی، روانی و احساسی نشانه مهم نحوه فکر طبقه میانگین جامعه هست، متفکران در سطح جهانی خیلی سریع یاد می گیرند که میلیونر شدن کار آسانی نیست و نیاز به آسودگی می تواند ویرانگر باشد. آن ها یاد می گیرند زمانی آسوده باشند که در یک فضای بلاتکلیفی کار کنند. افراد ثروتمند یاد گرفته اند که غلبه بر وحشت و پذیرفتن ریسک های محاسبه شده است عوامل کلیدی در دستیافتن به موفقیت هستند.
8- هدفی جهت پول های خود ندارید
اگر قبل از تشکیل یک طرح مالی، نشانه مشخص و معینی جهت ایجاد ثروت داشته باشید، این فرایند ساده تر و لذت بخش تر خواهد شد. آیا می خواهید منزل بخرید؟ خارج از کشور زندگی کنید؟ ماهی یکبار به مسافرت بروید؟ از بازنشستگی خود لذت ببرید؟ بعد این اهداف را یادداشت کنید. افراد ثروتمند خود را متعهد به کسب ثروت می کنند. این کار تمرکز، شجاعت، دانش و تلاش زیادی می طلبد- ولی اگر اهداف دقیق و نظر مشخصی داشته باشید این کار عملی هست. نخستین علتی که اکثر آدم ها به آنچه می خواهند نمی رسند این است که نمی دانند چه می خواهند. افراد ثروتمند به وضوح می داند که ثروت می خواهند.
9- اول خرج می کنید اگر چیزی باقی ماند بعد انداز
اگر می خواهید ثروتمند شوید؛ اول پول خودتان را پرداخت کنید. کاری که اکثر آدم ها بعد از کسب درآمد خود انجام می دهند، این است که اول پول دیگران را پرداخت می کنند. اجاره منزل را می دهند، پول تلفن را می دهند، اقساط را پرداخت می کنند و غیره و غیره. به جای این که اول خرج کنید و بعد هر آنچه باقی ماند را بعد انداز کنید، اول بعد انداز کنید. درآمد یک ساعت از روز خود را در صندوق اضطراری یا حساب بعد انداز خود قرار دهید، کاری کنید که این فرایند به شکل خودکار انجام شود. با این کار دیگر نیازی به بعد اندازهای دستی نیست و مطمئن می شوید که بعد از یک مدت پول شما چندبرابر خواهد شد البته به برکت بهره مرکب.
10- فکر می کنید ثروتمند شدن از دسترس شما خارج است
افراد طبقه میانگین بر این باوراند که ثروتمند شدن حق امتیازی است که فقط به افراد خوش شانس داده می شود. حقیقت این است که در یک کشور سرمایه داری شما حق ثروتمند شدن را دارید، اگر بخواهید خدمات موثری را جهت دیگران فراهم نمایید. از خودتان بپرسید ” آیا من نه؟” بعد هم فکرهای بزرگ در سر بپرورانید. افراد ثروتمند توقعات و انتظارات بزرگی از خودشان دارند.
منبع: وب سایت شبکه
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | ثروتمند | کسب درآمد | ثروتمندان | ثروتمند شدن | سرمایه گذاری | افراد ثروتمند | ثروتمند شدن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog