chivvied روسیه بیانیه آمریکا انتخابات

chivvied: روسیه بیانیه آمریکا انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل شاهدان مداخله ادعایی

گت بلاگز کرمانشاه 32 پایگاه ثابت و سیار سنجش سلامت نوآموزان کلاس‌اولی

32 پایگاه ثابت و سیار سنجش سلامت نوآموزان کلاس‌اولی را در کرمانشاه بر عهده دارند.

32 پایگاه ثابت و سیار سنجش سلامت نوآموزان کلاس‌اولی

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛به گفته مدیر اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمانشاه 20 پایگاه ثابت و 12 پایگاه سیار کار سنجش سلامت نوآموزان کلاس اولی در سطح استان را بر عهده خواهند داشت.

عبارات مهم : سلامت
حسین محمدی با بیان اینکه نوآموزان کلاس اولی باید به همراه والدین خود جهت عضویت در مدارس اقدام کنند، اظهار کرد: این نوآموزان بعد از عضویت که از اول خرداد ماه در مدارس شروع شده است جهت شرکت در طرح سنجش سلامت ارجاع خواهند شد.

محمدی با بیان اینکه بعد از عضویت نو آموزان کلاس اولی در مدارس جهت آنها نوبت شرکت در طرح سنجش سلامت در نظر گرفته می شود، افزود: دانش آموزان باید در موعد نوبت خود در پایگاه های طرح سنجش سلامت حضور پیدا کنند.

به گفته مدیر اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمانشاه ارزیابی نوآموزان کلاس اولی در پایگاه های سنجش سلامت بر اساس نوبت های از قبل داده شده است از روز 20 خرداد شروع و تا آخر مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

محمدی ادامه داد: نوآموزان کلاس اولی با شش سال سن تمام جهت رفتن به کلاس اول در پایگاه های سنجش سلامت مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

محمدی با بیان اینکه نوآموزان کلاس اولی حتما باید در طرح سنجش سلامت شرکت کرده باشند، افزود: اگر نوآموزی در طرح سنجش سلامت مورد ارزیابی قرار نگرفته باشد، امکان عضویت او در مدارس وجود ندارد.

وی ادامه داد: نوآموزان کلاس اولی که سال گذشته در دوره پیش دبستانی در طرح سنجش سلامت مورد ارزیابی قرار گرفته اند، دیگر نیازی به شرکت مجدد در طرح سنجش سلامت را ندارند.

محمدی با آینده نگری حضور 30 هزار نفری نوآموزان کلاس اولی در طرح سنجش سلامت امسال افزود: حدود سه هزار نفر از نوآموزان کلاس اولی، سال گذشته در طرح سنجش سلامت مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

وی هزینه طرح سنجش سلامت جهت نوآموزان کلاس اولی را 20 هزار تومان اعلام کرد و افزود: این وجه باید از طریق دستگاه های پوز مدارس پرداخت شود.

به گفته محمدی اجرای طرح سنجش سلامت جهت نوآموزان کلاس اولی عشایر رایگان است.

محمدی ادامه داد: نوآموزان کلاس اولی که در طرح سنجش سلامت مشکوک به مسئله آشنا شوند جهت ارزیابی های تخصصی به پایگاه های تخصصی ارجاع داده خواهند شد و نیازی هم به پرداخت مجدد هزینه جهت بررسی در پایگاه های تخصصی ندارند.

محمدی در ادامه با بیان اینکه 20 پایگاه ثابت و 12 پایگاه سیار کار سنجش سلامت نوآموزان کلاس اولی در استان کرمانشاه را بر عهده خواهند داشت، افزود: تلاش شده است پراکنش این پایگاه ها بگونه ای باشد که والدین دسترسی آسانی به آن ها داشته باشند.

مدیر اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمانشاه سهم شهر کرمانشاه از پایگاه های سنجش سلامت را شش پایگاه ثابت و یک پایگاه سیار بیان کرد و افزود: هر ناحیه آموزش و پرورش شهر کرمانشاه دو پایگاه و جهت منطقه هلشی نیز یک پایگاه سیار در نظر گرفته شده است است.

محمدی ادامه داد: در هر شهرستان نیز یک پایگاه تخصصی سنجش سلامت و در شهر کرمانشاه نیز یک پایگاه تخصصی مادر در مدرسه پسرانه پزشکیان شهرک الهیه شهر کرمانشاه در نظر گرفته شده است است.

وی ادامه داد: در طرح سنجش سلامت نوآموزان از نظر قد، وزن، بینایی، شنوایی، هوش و… مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورتی که در پایگاه های سنجش سلامت اولیه مشکوک به مسئله شناسایی شوند، جهت بررسی زیاد به پایگاه های تخصصی ارجاع داده خواهند شد.

محمدی در ادامه گفت: از نیمه مرداد ماه نیز نوآموزان پیش دبستانی که بالای پنج سال سن دارند و در مدارس عضویت شده است اند می توانند در طرح سنجش سلامت شرکت کنند.

به گفته وی در شش منطقه کرمانشاه، اسلام آباد غرب، سنقروکلیایی، پاوه، قصرشیرین و هرسین کار سنجش سلامت پیش دبستانی ها انجام خواهد شد.

انتهای پیام/پ

32 پایگاه ثابت و سیار سنجش سلامت نوآموزان کلاس‌اولی

واژه های کلیدی: سلامت | کرمانشاه | کرمانشاه | کرمانشاه | پایگاه سیار | سلامت نو آموزان | کلاس اولی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog