chivvied روسیه بیانیه آمریکا انتخابات

chivvied: روسیه بیانیه آمریکا انتخابات انتخابات ریاست جمهوری بین الملل شاهدان مداخله ادعایی

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد ساختمان‌های بلندمرتبه یاسوج زیر ذره بین بازرسان

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نقاط قوت و ضعف مربوط به ساختمان های بلند مرتبه اعم از اداری، تجاری، خدماتی و مسکونی احصاء و به مال

ساختمان‌های بلندمرتبه یاسوج زیر ذره بین بازرسان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛شاهرخ کناری در دیدار از ساختمان های بلند مرتبه یاسوج با تأکید بر انجام مستمر بازدیدها افزود: نشانه از این بازدیدها احصاء پرسشها و نواقص ساختمان های بلند مرتبه به منظور پیشگیری از وقوع حوادث و جلوگیری از خسارات احتمالی اعم از تلفات جانی، مالی و تامین ایمنی مورد نیاز در این ساختمان ها است.

عبارات مهم : ایمنی

وی اظهار کرد : متاسفانه مالکان بعضی از این ساختمان ها در رعایت سطح اشغال، اعلام حریق، راه اندازی آسانسور استاندارد، پله های اضطراری وکپسول co2 سهل انگاری کرده و بعضی از آنها فاقد تجهیزات و امکانات ایمنی هستند.
مدیرکل پدافند غیرعامل استان گفت: به منظور کم کردن آسیب پذیری ساختمان ها در برابر تهدیدها، در نظر گرفتن تدابیر مورد نیاز از جمله ایمن سازی، پناهگاه، سیستم اطفاء حریق، رعایت پدافند کالبدی و مبحث 21 مقرارت از ضروریات است.
کناری با اشاره به حوادث تلخ سال های اخیر افزود: همه این حوادث ناشی از بی توجهی به پرسشها ایمنی و رعایت نکردن اصول پدافند غیر عامل بوده که باعث داغدار شدن بعضی خانواده ها و به سوگ نشستن آنها شده است است.
وی با بیان اینکه این تیم کارشناسی با محوریت پدافند غیرعامل دیدار از تمامی ساختمان های بلند مرتبه، کارخانجات حساس و مهم را در دستور کار دارد ادامه داد: نقاط قوت و ضعف مربوط به ساختمان های بلند مرتبه اعم از اداری، تجاری، خدماتی و مسکونی احصاء و به صاحبان و مالکان آنها اطلاع رسانی خواهد شد تا کارها مورد نیاز را به منظور برطرف این نواقصات انجام دهند.
مدیرعامل پدافند غیرعامل استانداری، از مسئولان متولی در حوزه شهرسازی شهرداری یاسوج خواست تا قبل از صدور هر گونه مجوز آخر کار ساختمانی استعلام ایمنی مورد نیاز از شرکت آتش نشانی و استاندارد و تحقیقات را انجام دهند.
انتهای پیام/غ

واژه های کلیدی: ایمنی | حوادث | ساختمان | کهگیلویه و بویراحمد | پدافند غیر عامل | ساختمان های غیر مجاز |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog